22 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Kaja, Leon, Łukasz

  Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Krzesku Majątku    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
Dz 4, 8-12; Ps 118 (117), 1bc i 8-9. 21-23. 26 i 28; 1 J 3, 1-2
Ewangelia:
J 10, 11-18

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Grupy parafialne
Tygodniowy plan spotkań
Chór parafialny
Kółka różańcowe
Parafialny Zespół Caritas
Legion Maryi
Rada Parafialna
I Komunia Święta
Bierzmowanie
 
Modlitewnik
Pacierz
Litania
Katechizm
 
LINKI
Pismo święte
Katechizm Kościoła Katolickiego
Liturgia godzin
Nasz Dziennik
Radio Maryja
TV Trwam
Katolickie Radio Podlasie
Echo Katolickie
Wiadomości
EKAI
Diecezja Siedlecka
Legion Maryi
Gmina Zbuczyn
Zespół Szkół w Krzesku
GOK Zbuczyn
SOKiAL
Różaniec rodziców za dzieci
 
Serwis informacyjny KRP

Do utrzymania jeden krok /ZDJĘCIA/

Siedleccy rugbiści pokonali Budowlanych /ZDJĘCIA/

Podlasie wywalczyło kolejny punkt

Radzyńskie Orlęta lepsze od lidera

Spotkanie biskupa Kazimierza Gurdy z kapłanami diecezji siedleckiej

Kierowcy niszczą rogatki, a może być bezpieczniej

Parczew: Wkrótce sesja Rady Miejskiej

Ludowi artyści zaprezentują się w Dębowej Kłodzie

Siedlecka Inauguracja Sezonu Motocyklowego 2018

Banasik o meczu z Ruchem: może lepiej przegrać raz 0:6 niż sześć meczów po 0:1

Pogoń rozgromiła Ruch 6:0. Żałoba w Chorzowie /VIDEO/

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Kontakt

Parafia Rzymsko-Katolicka
p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej
Krzesk Majątek 8
08 - 111 Krzesk
tel.(25) 642-64-00

MENU
Strona główna
Informacje o parafii
Patroni parafii
Księża - kontakt
Historia
 
Intencje mszalne
 
Ogłoszenia
Bieżące
 
Porządek nabożeństw
Msze św. i nabożeństwa
 
Cmentarz
Zarządzanie cmentarzem
 
Kancelaria
Kancelaria czynna
 
Sakramenty
Sakramenty święte
Sakramentalia
 
Spowiedź w katedrze
Dyżur księży
 
 
 
Dyżur księży
 
 

 

Godziny - spowiednik – miejsce pełnionej posługi lub zwierzchnik – numer telefonu
 

godz. 09.00 – 11.00  Ks. prał. Józef Skorodiuk – kapelan / Kuria Diecezjalna/ (25)644-21-95 
godz. 11.00 – 13.00  Ks. prał. Henryk Wierzejski – emeryt (25)633-35-04
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Katedralnej w Siedlcach (25)632-21-03 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. dr Jacek Wojda – wykładowca w WSD (25)631-57-61 


godz. 09.00 – 11.00 
Ks. prałat Julian Jóźwik – Penitencjarz Kapituły Katedralnej w Siedlcach
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach(25)643-56-97 
godz. 13.00 – 15.00  Ks. Zbigniew Szczepańczuk – Dom Księży Emerytów-Nowe Opole(25)631-57-61
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Jan Kluska – prefekt / Kuria Diecezjalna (25) 644-21-95


godz. 09.00 – 11.00  Ks. prof. Michał Roman Szulik – UPH /Kuria Diecezjalna (25)644-21-95  
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Ducha Świętego w Siedlcach  (25)632-40-47 
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Bożego Ciała w Siedlcach (25)643-55-25 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Rafał Pietruczuk – wykładowca w WSD (25)631-57-61 


godz. 09.00 – 11.00  Kapłan z parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Siedlcach (25)644-05-22 
godz. 11.0013.00  Kapłan z parafii pw. bł. Męczenników Podl.  w Siedlcach (25)632-27-66
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Miłosierdzia Bożego w Siedlcach (25)644-40-14 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. prof. Edward Jarmoch – UPH/Kuria Diecezjalna (25)644-21-95 

godz. 09.00 – 11.00  Kapłan z Kościoła Garnizonowego w Siedlcach (25)644-04-99 
 godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Suchożebry (25)631-45-19 
godz. 13.00 – 15.00  Ks. kan. Paweł Wiatrak – Dom Księży Emerytów w Siedlcach (25)632-23-20 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Piotr Witkowicz -
 prefekt i duszpasterz młodzieży (25)633-34-74 

godz. 09.00 – 11.00  Ks. Waldemar Mróz – notariusz Kurii Diecezjalnej  (25)644-21-95
godz. http://www.iammulvihill.com/tag/replica-hublot-big-bang-depeche-mode-steel-watch/http://www.iammulvihill.com/replica-montblanc-watches/http://www.iammulvihill.com/replica-jaeger-lecoultre/11.00 – 13.00  Ks. Tomasz Kostecki– prefekt / Kuria Diecezjalna  (25)644-21-95 
godz. 13.00http://chinacopywatches.com/piaget-replica-watches/Hublot replicahttp://chinacopywatches.com/montblanc-replica-watches/Chopard replicaBell & Ross replicahttp://chinacopywatches.com/bell-ross-replica/ – 15.00  Ks. Władysław Łuczuk – kapelan DPS „Dom nad stawami” (25)633-34-74
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Łukasz Gomółka – prefekt alumnów WSD (25)631-57-61 

godz. 09.00 – 11.00  Ks. dr Mateusz Czubak – Kuria Diecezjalna  (25)632-40-47
godz.11.00 – 13.00   Ks. Jan Ornat – Dom Księży Emerytów w Nowym Opolu (25)631-30-33
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Grębków  (25)793-01-66 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. prałat Jan Dzięga – kapelan Szpitala Wojewódzkiego (25)644-21-95 


godz. 09.00 – 11.00  Ks. dr Piotr Pielak – Adm. Domu Księży Emerytów w Siedlcach (25)632-21-03 
godz. 11.00 – 13.00  Ks. dr Robert Mirończuk - Dyrektor Muzeum Diecezjalnego (25)644-98-65
godz. 13.00 – 15.00  Ks. prałat Jan Gomółka– emeryt  (25)644-21-95 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. prałat Bernard Błoński – Dyrektor Archiwum Diecezjalnego (25)632-40-47


godz. 09.00 – 11.00  Kapłan z parafii pw. św. Stanisława BM w Siedlcach   (25)632-54-18 
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Jastrzębie Śmiary  (25)642-43-75 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus  w Siedlcach(25)643-56-97 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. prałat Józef Miszczuk – emeryt (25)644-21-95 

10 
godz. 09.00 – 11.00  Kapłan z parafii Stare Opole  (25)631-56-34 
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Mordy  (25)641-54-37 
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii pw. św. Józefa w Siedlcach  (25)640-28-20 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. kan. dr Krzysztof Baryga – Kuria Diecezjalna (25)644-21-95

11 
godz. 09.00 – 11.00  Kapłan z parafii Krzesk  (25)642-64-00 
godz.11.00 – 13.00  Ks. dr Jacek Sereda – Kuria Diecezjalna  (25)644-21-95 
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Siedlcach   (25)http://www.paceltd.co.uk/introducing-the-replica-audemars-piguet-royal-oak-offshore-diver-in-white-ceramic/replica Vacheron Constantin ukhttp://www.paceltd.co.uk/tag/replica-patek-philippe-5975r-175th-anniversary-chronograph/644-05-22 
godz.15.00 – 17.00  Ks. kan. dr Jan Pracz – rezydent w Domu Księży Emerytów   (25)633-34-74 

12 
godz. 09.00 – 11.00  Ks. dr Tomasz Bieliński – Duszpasterz Akademicki/Kuria Diec. (25)644-21-95 
godz. 11.00 – 13.00  Ks. Leszek Dąbrowski -  Ekonom WSD  (25)631-57-61
godz. 13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Krynica  (25)642-34-11 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Marian Mitura –  Dom Księży Emerytów w Nowym Opolu (25)631-57-61

13 
godz. 09.00 – 11.00  Ks. kan. Burkat Wojciech - Dom Księży Emerytów w Siedlcach  (25)633-34-74 
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Bejdy  (83)357-54-94 
godz. 13.00 – 15.00  Ks. Daniel Struczyk –  Katolickie Radio Podlasie (25)644-72-73 
godz. 15.00 – 17.00  Ks. Edward Gołębicki – Dom Księży Emerytów w Siedlcach  (25)633-34-74 

 
14 
godz. 09.00 – 11.00  Ks. kan. dr Zbigniew Tonkiel – par. Ducha Świętego w Siedlcach(25)633-87-90
godz. 11.00 – 13.00  Kapłan z parafii Bożego Ciała w Siedlcach  (25)643-55-25 
godz.13.00 – 15.00  Kapłan z parafii Domanice  (25)642-43-74
godz.15.00 – 17.00  Ks. dr hab. Grzegorz Jaśkiewicz – wykładowca w WSD (25)631-57-61 
15 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Radomyśl (25)641-73-20 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Zembry (25)796-00-19 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii pw. św. Józefa w Siedlcach (25)640-28-20 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. kan. dr Leszek Ostas – notariusz Kurii Diecezjalnej (25)633-95-96 

16 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach (25)643-56-97 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Mokobody (25)641-13-24 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Czołomyje (25)642-15-86 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Maciej Majek -  ojciec duchowny alumnów WSD (25)631-57-61 

17 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Stare Opole (25)631-56-34 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Kotuń (25)641-43-80 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Ducha Świętego w Siedlcach (25)632-40-47 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Tomasz Małkiński – Duszpasterz Akademicki/Kuria Diec. (25)644-21-95 

18 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. prof. Kazimierz Matwiejuk – wykładowca WSD (25)631-57-61 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Zbuczyn (25)641-63-20 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. prałat Konstanty Kusyk – emeryt, WSD (25)631-57-61 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Krzysztof Domański – wykładowca WSD (25)631-57-61 

19 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. Marek Bieńkowski – Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej (25) 631-09-56
godz. 11.00 – 13.00 Ks. Dariusz Denisiuk – Katolickie Radio Podlasie (25 )644-72-73 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. kan. dr Marek Skwierczyński - prefekt  (25)644-21-95

godz. 15.00 – 17.00 Ks. Adam Pietrusik - prefekt i diecezjalny asystent KSM (25)632-21-03
20 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. kan. dr Grzegorz Stolarski – UPH/Kuria Diecezjalna (25)644-21-95
godz. 11.00 – 13.00 Ks. kan. Eugeniusz Gaładyk – Dom Księży Emerytów w Siedlcach(25)632-23-20 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. Jacek Wł. Świątek – Dyrektor I KLO w Siedlcach (25)632-10-77 
godz. 15.00 – 17.00 We offer the cheapest http://www.iammulvihill.com/tag/replica-christophe-claret/http://www.iammulvihill.com/replica-watch-winner-review-davosa-vanguard-automatic/http://www.iammulvihill.com/tag/replica-watches-usa/replica watches usahttp://www.iammulvihill.com/swarovski-replica/http://www.paceltd.co.uk/de/replica-diamonds-watches-hearts-of-stone/replica Hublot ukhttp://cheapfakewatch.com/replica-bell-ross-br-s-ceramic/http://www.paceltd.co.uk/de/replica-dior-dior-viii-montaigne-steel/replica Breguet ukhttp://www.paceltd.co.uk/replica-ulysse-nardin-classico-manufacture-watches-uk/http://www.paceltd.co.uk/uk-replica-tag-heuer-to-showcase-five-special-edition-watches-at-goodwood-festival-of-speed/Hublot replicaBreguet replicahttp://www.paceltd.co.uk/dior-replica-watches-first-pret-a-porter-seasonal-watch-collection/Breguet replicahttp://chinacopywatches.com/replica-longines-watches/Longines replicahttp://chinacopywatches.com/emporio-armani-replica/Tag Heuer replicahttp://chinacopywatches.com/patek-philippe-replica/http://chinacopywatches.com/omega-replica/introducing-the-new-james-bond-watch-omega-replica-seamaster-aqua-terra-james-bond-limited-edition/http://chinacopywatches.com/cartier-replica-watches/http://chinacopywatches.com/breitling-fake/breitling-replica-super-avenger-military-limited-series/http://www.paceltd.co.uk/bell-ross-replica-watches-uk-vintage-br-123-gmt-24h-review/Longines replica ukhttp://www.paceltd.co.uk/replica-tag-heuer-watches-uk-casts-aside-swiss-made-label/Bvlgari Replicahttp://honleuv.co.uk/tag/omega-seamaster-replica/http://chinacopywatches.com/tudor-replica-watches/http://cheapfakewatch.com/tip-off-alert-replica-jaquet-droz-vs-replica-piaget-replica-patek-philippe-vs-replica-vacheron-constantin/MontBlanc replicahttp://www.paceltd.co.uk/tag/replica-jaeger-lecoultre/http://www.paceltd.co.uk/replica-tag-heuer-watches-uk-casts-aside-swiss-made-label/Dior Replica Watches ukomega replicahttp://www.paceltd.co.uk/patek-philippe-replica-watches/http://cheapfakewatch.com/patek-philippe-grandmaster-chime/HUBLOT REPLICA WATCHEShttp://honleuv.co.ukcheap replica watchesTudor replica ukpatek philippe replicahttp://cheapfakewatch.com/patek-philippe-replica-watches-calatrava-nautilus-aquanaut/http://cheapfakewatch.com/?p=5patek philippe replica uksea-gull replica watchesMontblanc replica salepatek philippe replica watchesPiaget replica watchescheap fake watches for men anywhere around. Ks. Paweł Siedlanowski – Dyrektor KSP i KG w Siedlcach (25)644-01-12

 
21 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. kan. dr Zbigniew Zalewski – emeryt/Kuria Diecezjalna/ (25)644-21-95 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Skórzec (25)631-28-24 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii pw. św. Stanisława w Siedlcach (25)632-54-18 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Jan Tomasz Wakuła – kapelan Szpitala Wojewódzkiego (25)632-21-03

22 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Katedralnej w Siedlcach (25)632-21-03 
godz. 11.00 – 13.00 Ks. Wojciech Stefaniuk – wychowawca w Bursie św. St. Kostki  (25)631-57-61 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Pruszyn (25)631-36-24 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Franciszek Oleksiuk- Dom Księży Emerytów w Nowym Opolu(25)633-95-96 

23 
godz.http://chinacopywatches.com/replica-watches/two-new-panerai-equation-of-replica-time-special-edition-watches-for-sihh-2015/Vacheron Constantin replicahttp://chinacopywatches.com/iwc-replica/ 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Oleksin (25)631-71-19 
godz. 11.00 – 13.00 Ks. Piotr Wojdat - Adm. Domu Księży Emerytów w Nowym Opolu (25)632-23-20
godz. 13.00 – 15.00 Ks. kan. Wojciech Hackiewicz – Kuria Diecezjalna (25)644-21-95
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Jacek Wojdat – Sąd Biskupi  (25)633-95-96
24 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. kan. Marian Pyrka - Dom Księży Emerytów w Nowym Opolu (25)644-21-95
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Kopcie (25)793-50-24 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. Grzegorz Krasuski – rezydent/Kuria Diecezjalna (25)644-21-95
godz. 15.00 -17.00- Ks. Krzysztof Piórkowski – wykładowca w WSD/psycholog (25)644-21-95 

25
godz. 09.00 – 11.00 Ks. Krzysztof Pełka – Portal Podlasie24.pl /KRP  (25)644-72-73 
godz. 11.00 – 13.00 Ks. dr Marcin Bider –– wicerektor WSD (25)633-95-96 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Hołubla (25)631-31-29 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. dr Grzegorz Koc – ojciec duchowny alumnów WSD (25)631-57-61 

26 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Krześlin (25)631-34-24 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Niwiski (25)631-43-24 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. Artur Zbański – prefekt I KLO w Siedlcach (25)632-10-77 
godz. 15.00 – 17.00 Kapłan z parafii Paprotnia (25)631-21-24 

27 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Wołyńce (25)643-52-91 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Wyszków (25)793-14-40 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Żeliszew (25)642-06-07 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. kan. dr Marek Paluszkiewicz - Kuria Diecezjalna (25)644-21-95 

 
28 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Wiśniew (25)641-73-24 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Skórzec (25)631-28-24 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Dziewule (25)641-64-73 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. dr Paweł Kindracki – Dyrektor Instytutu Teologicznego (25)644-21-95 

29 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Krzymosze (25)631-51-24 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Wodynie (25)631-26-24 
godz. 13.00 – 15.00 Kapłan z parafii Seroczyn (25)631-42-14 
godz. 15.00 – 17.00 Ks. Stanisław Abramczuk – Dom Księży Emerytów - Nowe Opole (25)633-95-96 

30 
godz. 09.00 – 11.00 Kapłan z parafii Radzików (25)642-39-65 
godz. 11.00 – 13.00 Kapłan z parafii Ruda Wolińska (25)642-31-80 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. Jan Toczyski –  Dom Księży Emerytów w Nowym Opolu  (25)631-57-61 
godz. 15.00 – 17.00 Kapłan z parafii pw. bł. Męczenników Podl.  w Siedlcach (25)632-27-66

31 
godz. 09.00 – 11.00 Ks. Marcin Olek – Dyrektor Bursy św. St. Kostki w Siedlcach (25)632-54-47
godz. 11.00 – 13.00 Ks. kan. Sławomir Kapitan - Dyrektor KRP (25)644-72-73 
godz. 13.00 – 15.00 Ks. Karol Jakubiak – kapelan Szpitala Miejskiego w Siedlcach (25) 644-21-95
godz. 15.00 – 17.00 Kapłan z parafii Miłosierdzia Bożego w Siedlcach (25)644-40-14

 
 
Dyżur spowiedniczy w katedrze trwa w dni powszednie w godzinach 9.00 - 17.00.
 
Nie ma dyżuru spowiedniczego
w niedziele oraz następujące uroczystości i święta kościelne:

            1. Drugi dzień Uroczystości Bożego Narodzenia;
            2. Drugi dzień Uroczystości Wielkanocy;
            3. Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła (poniedziałek po Ur. Zesłania Ducha Św.);
            4. Świętej Bożej Rodzicielki (1 stycznia);
            5. Objawienia Pańskiego (6 stycznia);
            6. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (3 maja);
            7. Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało);
            8. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia);
            9. Wszystkich Świętych (1 listopada);
            10. Wszystkich Wiernych Zmarłych (2 listopada);
            11. TAKŻE: Wspomnienie św. Józefa Robotnika (1 maja);
            12. Święto narodowe - Rocznica Odzyskania Niepodległości (11 listopada);
            13. W Wigilię Bożena Narodzenia (24 grudnia) Breguet replicaJaeger Lecoultre replicahttp://chinacopywatches.com/tag/audemars-piguet-replica/replica patek Philippepatek philippe replicahttp://www.iammulvihill.com/omega-replica/http://www.paceltd.co.uk/replica-seiko-watches-uk-specialty-sports-watches/i w Wielką Sobotę trwa do godz. 13.00.
 
 

 

 
     

Parafia Krzesk

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR